Renkli Yüzey Sertleştirici; Beton yüzeylere kolaylıkla uygulanabilecek, en yüksek yüzey mukavemetini yapabilecek şekilde dizayn edilmiştir.

Özellikleri: İçindeki renk pigmentleri UV ışınlarına dayanıklı olup güneş ışığından solmaz. Yüksek yüzey mukavemeti sağlar. Sonsuz renk seçeneklerine sahiptir. Kullanım miktarı yaklaşık 2.5 ,3 ,kg/metrekaredir

Baskı Beton Renkli Kalıp Ayırıcı

Yüzey sertleştirici ile uyumlu şekilde kullanılabilecek kapasitede olup, yüzeye ikinci bir renk efekti verebilecek şekilde dizayn edilmiştir.

Özellikleri: Baskılamada yüzey bozulmasına sebep olmaz. Betona ikinci bir renk efekti verir UV ışınlarından etkilenmez.

Kullanım miktarı yaklaşık 200 gr/metrekaredir

Baskı Beton LSS Yüzey Koruyucu Ve Parlatıcı Cila :

Beton yüzeyin tamamen kapatılarak gerek dış etkenlere karşı dayanıklılık, gerekse donma ve çözülmeye karşı mukavemet sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir.

Özellikleri : Leke tutmaz, su geçirimliliğini en aza indirir. Renklerin Canlı kalmasını sağlar. Yüzeye yarı mat yarı parlak bir görünüm verir. Güneş ışınlarının renkleri bozmasını önler.

Kullanım miktarı yaklaşık 200 gr/metrekaredir

Baskı Beton Malzemelerinin Satışını Yapmaktayız Tüm İllerde Baskı Beton Uygulamalarımız Vardır Ece İnşaat Baskı beton Şirketi Olarak Üç Ana Malzeme Olan (Yüzey Sertleştirici, Kalıp Ayırıcı Ayraç Ve Yüzey Koruyucu Parlatıcı Tozunmayı Aşınmayı Önleyen LSS Baskı Beton Cilası Olan) Malzemelerin Kg Ve m2 Satışlarını Yapmaktayız

TÜM İLLERE UYGUN FİYATLARA BASKI BETON MALZEME SATIŞIMIZ BULUNMAKTADIR

0216 4730 92 14