ANKARA BASKI BETON

Ankara Baskı Beton kalıpları yer beton uygulamaları , bahçe yolları , kaldırımlar, havuz kenarları , duvar üstü beton uygulamarına farklı desen ve modellerde seçilen kalıbın şeklini uygulandıkları yüzeye verirler. Ankara baskı beton

BASKIBETON Uygulamaları ( Baskı Beton Uygulamaları / Baskılı Beton ) tüm mekanlar için tasarlanmış bir zemin kaplama sistemidir. Önemli özelliği, tek tek döşenmiş taş görüntüsü veren desen baskılı beton teknolojisi olmasıdır. Çok çeşitli renk ve desende uygulanabilen, granit ve diğer tabii taşların tüm doğal görünümünü veren Baskı Beton; Seçenek özgürlüğü, mukavemet değerleri, antik etkisi ve uygulama süresi ile geleneklere ve kültüre saygılı en yeni beton teknolojisidir.

En önemli özelliği , tek tek döşenmiş taş görüntüsü veren desen baskılı beton teknolojisi olmasıdır.Baskı Beton; Dökülen özel beton ile aynı anda yüzeye uygulanan, dolayısı ile betonla birlikte priz alan, yüksek mukavemetli, aşınıma ve darbelere dayanıklı, toz mayan, leke tutmayan, kaydırmazlık sağlayan, solmayan, netice olarak tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek, gelecek nesillerle de yaşayacak yegane kaplama sistemidir.

Akyurt Baskı Beton, Altındağ Baskı Beton, Ayaş  Baskı Beton, Bala Baskı Beton, Beypazarı Baskı Beton, Çamlıdere Baskı Beton, Çankaya Baskı Beton, Çubuk Baskı Beton, Elmadağ Baskı Beton, Etimesgut Baskı Beton, Evren Baskı Beton, Gölbaşı Baskı Beton, Güdül Baskı Beton, Haymana Baskı Beton,  Kalecik Baskı Beton, Kazan Baskı Beton,  Keçiören Baskı Beton, Kızılcahamam Baskı Beton, Mamak Baskı Beton, Nallıhan Baskı Beton,  Polatlı Baskı Beton, Pursaklar  Baskı Beton,  Sincan Baskı Beton,  Şereflikoçhisar  Baskı Beton

Baskı beton denince akla gelen sadece beton uygulaması olmasın bir sanatcının bir heykel traşın taşa verdiği bir dokunuşta denebilir. Ece Ankara Baskı Beton; Zemin Baskı Sistemleri, Duvar Baskı Kaplama, Endüstriyel Zemin Kaplama ve Tasarım Beton Süslemelerini ankara’nın tüm ilçelerinde baskı beton uygulamaları yapmaktadır.

Ece İnşaat Baskı Beton Teknolojisi
Adres: Köroğlu Cad. Maçka Sok. No: 13 D: 4 Cevizli – Kartal / İSTANBUL
Telefon: +90 216 473 92 14
Tıkla Ara