Doğal taşların eşsiz görünümü ile betonun pratik, şekil verilebilir, uzun ömürlü ve sağlam yapısını bir araya getiren baskı beton teknolojisi, dış zeminlerde ve çevre düzenleme uygulamalarında son yıllarda dünyada öncelikle tercih edilen dekoratif bir zemin kaplama sistemidir.Baskı beton teknolojisiyle; açık ve kapalı otoparklar, yaya ve taşıt yolları, parklar, ticari bina çevreleri, konut çevreleri, kafeler, lokantalar, kapalı ve açık teşhir alanları gibi birçok farklı kullanım için çevreye duyarlı, doğal görünümlü, sağlam ve dekoratif zemin kaplamaları yapılabilir.

BASKI BETON DOĞAL GÖRÜNÜMLÜ VE ESNEKTİR

Baskı beton, yüzeylere uygulanan özel doku, desen ve renk uygulamalarıyla, doğal taş dokusundan farksız görünür ve zeminlerinize estetik değer kazandırır.

BASKI BETON ZENGİN RENK VE DOKU ALTERNATİFİ

Doğal taş dokuları, kesme plak taşlar veya tuğla döşemeler. Baskı betondoğal renk alternatifleriyle çok çeşitli desenler oluşturulabilir.

BASKI BETON ÇEVRE DOSTUDUR

Doğal taşlardan ve katkılardan imal edilmiş bir yapı malzemesidir. Baskı beton sistemi fabrikasyon bir üretim olmayıp yerinde uygulanan ve el emeği yoğun doğa dostu bir teknolojidir.

BASKI BETON SAĞLAM VE UZUN ÖMÜRLÜDÜR

Özel tasarlanmış yüksek dayanımlı hazır betonun, çelik tel donatı sistemi, aşınma ve UV ışın dayanımı yüksek çimento esaslı renkli yüzey sertleştiriciler, özel kimyasal yüzey koruyucular ve kaliteli bir işçilikle her türlü yaya ve taşıt trafiğine karşı dayanıklıdır ve yıllara meydan okur.